Největším orgánem lidského těla je kůže. Plní celou řadu důležitých funkcí. A na oplátku si zaslouží naši náležitou péči. Používáním šetrných mycích prostředků předejdeme vysušování pokožky a následnému oslabení její funkce ochranné bariéry.

V naší nabídce najdete výrobky pro péči nejen o pokožku a vlasů.

Mýdla vyrábím ručně z olejů a másel tradiční metodou za studena. Tato mýdla obsahují přirozeně vzniklý glycerin a určitý podíl nezmýdelněných olejů, které o pokožku spolu s přidanými ingrediencemi při mytí pečují a nevysušují. Pokožka je tak více vyživená a jemnější.

Mýdla voní přírodními esenciálními oleji nebo jen tak přirozeně po olejích a přidaných komponentech. Bylinky do mýdla používám ve formě výluhů a macerátů.

Rčení „čím starší, tím lepší“ platí nejen u vína. Přestože mýdla neobsahují žádné konzervanty a mají i svoji omezenou životnost, hned poznáte, že dobou zrání nabírají na své kvalitě a mýt se jimi je opravdu zážitek. Jedním z benefitů je to, že se tak rychle nevymydlí.

Všechna mýdla jsou ručně opracovaná a vzor ručně vytvářený, každý kus je originál! Změna designu vyhrazena.

Rozmáčení mýdla předejdete správnou péčí o něj. Po použití jej opláchněte a uložte na mýdlence, tak, aby přebytečná voda mohla z něj okapat, odtéci a mýdlo nestálo ve vodě.

Mýdla jsou balena do papírových krabiček s okénkem, aby bylo možné nahlédnout i přivonět.

Tuhé šampony (šampuky) najdete ve dvou variantách, pro vlasy normální až suché (se sklony k lupům, seboree a lupénkám) a vlasy normální až mastné. Obsahují šetrné biologicky odbouratelné tenzidy, které se vyrábí z kokosového oleje, pokožkou jsou dobře snášeny a vytvářejí hustou krémovou pěnu. Jsou bez konzervantů, s přídavkem extraktů a aktivních složek pro péči o vlasy. Po umytí šampukem již není nutný kyselý oplach. Jeho pH je akceptovatelné k pokožce hlavy.

Šampuk je balený v hliníkové kosmetické dóze, kterou využijete jako transportní obal na cesty.

Suroviny vybírám kvalitní, od ověřených certifikovaných prodejců.

Ať už tedy máte některý z výrobků pro svoji potřebu nebo jako dárek, nechť vám vykouzlí úsměv na rtech a navodí příjemný pocit pohody!